3 patarimai, į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant gyvatvorę:

Kad būsima skroblų gyvatvorė džiugintų

PATARIMAI

Gytis M.

9/14/20231 min read

3 patarimai, į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant gyvatvorę:

Vazono dydis

Atkreipkite dėmesį į vazono dydį, kuriame augalas augo. Dauguma prekiautojų, taupydami vietą, augalus augina mažuose vazonuose ir juose parduoda. Neturėdami vietos normaliai auginti tvirtas šaknis augalai lėčiau auga net ir po persodinimo į dirvą.

Mūsų auginami medeliai auga laisvai lauko sąlygomis arba didesniuose vazonuose, todėl gali kokybiškai formuoti šaknų sistemą. Dėl šios priežasties augalai lengviau prigyja ir šaknijasi.

Augalo aukštis

Visuomet atkreipkite dėmesį į nurodytą augalo aukštį. Dauguma pardavėjų, augalo aukštį nurodo nuo vazono pagrindo, taip pasodinus gyvatvorę jūs gaunate žemesnę gyvatvorę nei planavote.

Visi mūsų augalai yra matuojami nuo vazono viršaus, t.y. matuojant augalo aukštį be vazono ar be šaknų. Todėl pas mus įsigysite tokio dydžio augalus, kokius ir suplanavote sodinti savo kieme ar sode.

Pristatymo išlaidos

Vertindami užsakymo sumą, visuomet atkreipkite dėmesį į pristatymo išlaidas. Daugeliu atvejų jos yra skaičiuojamos paskutiniame apsipirkimo žingsnyje.

Turėkite omenyje, kad įsigyjant augalus gyvatvorei pas mus, pristatymo išlaidu nebus, mes jums augalus pristatysime nemokamai.